درباره ما

ریحانه نصر اصفهانی

کارشناسی مدیریت بیمه
     کارشناسی روان شناسی عمومی
     کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی

 

شما در تن دارِ نیک هستید. سرویس ارایه‌دهنده آزمونهای آنلاین و مطالب آموزشی سلامت روان برای فارسی زبانانِ عزیز.
تن دارِ نیک خلق شد چون می‌دانستیم خودشناسی و دیگرشناسی می‌تواند نتیجه‌ی بهتری برای زندگی مان  داشته باشد و وقتی راهنما در کنارمان داشته باشیم که هم در درک مسائل و هم در چالش‌هایی که در زندگی وجود دارد بتواند چراغ راهمان باشد.
برای همین تصمیم گرفتیم بهترین مشاوران را دورهم جمع کنیم تا در قالب تن دارِ نیک «حالِ خوب» برسانیم. فرقی نمی‌کند در کدام نقطه از زمین باشید، ما در تن دارِ نیک کمکتان می‌کنیم تجربه جذاب‌تر و بهتری از زندگی داشته باشید. کمکتان می‌کنیم هر مسیری که برای زندگی انتخاب می‌کنید، پر از امید و حال خوب باشد؛ چه مهاجرت، چه ازدواج، چه بچه‌دار شدن، چه سفر درونی، چه مشاوره کودک و نوجوان و … خلاصه هر مسیری که شما بخواهید. ما کمکتان می‌کنیم طوری زندگی کنید که حالتان همیشه خوب باشد.

 

داستان تن دارِ نیک از کجا شروع شد؟

داستان ما از نیازی که خودمان داشتیم شروع شد. وقتی به دنبال مطالب بهتر و آموزش های کاربردی می گشتیم که به خودمان و دیگران کمک کنیم متوجه شدیم هم از نظر محتوایی و هم از نظر آموزشی کمی جای کار داریم و برای به دست آوردن کمی اطلاعات در خودمان و اطرافمان مجبور به صرف وقت و هزینه های بسیار هستیم.

با این حال می دانستیم نمی توان انتظار داشت که خودشناسی و دیگرشناسی راحت به دست می آید بلکه لازم است راهنما و یا مشاوری در کنارمان باشد تا بتواند به سؤالاتمان نیز پاسخ دهد.

حال اولین فکری که به ذهنمان رسید این بود ابتدا یک سایت مرجع و مطمئنی از مطالب روز دنیا داشته باشیم و آن را به طور رایگان در اختیار فارسی زبانان عزیزمان قرار دهیم و اینکه برای رسیدن به خودشناسی و دیگرشناسی سامانه ای را راه اندازی کنیم که همه به سادگی بتوانند استفاده کنند و به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

بر مبنای این تعریف ما بر این باوریم که روان‌شناسان و مشاوران می‌توانند با حروف و جملاتی که در هر گفتگو و یا مطلبی نهفته است به افراد نفوذ و در رسیدن به خواسته‌ها و حالِ خوبشان کمک کنند. تن دارِ نیک به تعریف ما، یعنی تجسم جهانی بهتر در ذهن آدم‌ها در هر گوشه از جهان که باشند.

کسب و کار انسان‌محور: هدف اکثر مشاغل در اقتصاد مدرن، رسیدن به سود حداکثری است. در این روند امکان آن‌که «انسان‌محور» بودن یک کسب‌ و کار کمرنگ شود بسیار زیاد است. تیم ما اما باور دارد که داشتن رویکرد انسانی به نفع «همه» است به همین دلیل تلاش می‌کند تا الویتش پیش از هر چیز بهبود «انسانیت» باشد.

خودآگاهی:“self awareness” در تن دارِ نیک به مدیران و موسسان محدود نمی‌شود. همه افراد با درک اهمیت آن تلاش می‌کنند تا هر روز گام بلندتری به سمت رشد شخصی و گروهی‌شان بردارند.

کیفیت بالا: کیفیت در تن دارِ نیک یک شعار نخ‌نما شده نیست. بلکه اساس همه تصمیم‌گیری‌هاست؛ از انتخاب بهترین مشاوران روان‌شناسی گرفته تا روند خدمات‌دهی و انواع محتوای آموزشی و آگاهی‌بخشی ست.

خلاقیت: بخش جدایی‌نشدنیِ هر استارتاپ موفقی «خلاقیت»است. اگر این ارزش وجود نداشت، تن دارِ نیک شکل نمی‌گرفت و اگر امروز تن دارِ نیک با قدرت پیش می‌رود به دلیل همین اصل مهم است.

کار گروهی: افزایش بهره‌وری، هماهنگی، کسب دیدگاه‌های متفاوت، یادگیری از اشتباهات یکدیگر، هم‌افزایی و نشاط، همگی نتیجه کار گروهی هستند. در تن دارِ نیک ما «نمایش‌دهنده» آن نیستیم که «انجام‌دهنده» آنیم.

 

دکمه بازگشت به بالا
error: